Consultant Office (debutant -2 posturi/ specialist -2 posturi)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru toi cei care vor promisiuni respectate inainte de orice....Noi, la AXA ASIGURARI ne-am propus sa redefinim standardele.Nu este doar un slogan, pentru noi este o zi obisnuita de lucru.Avem grija ca produsele pe care le oferim,consultanta si chiar modul in care interactionam zilnic cu clientii nostrii sa raspunda acestui obiectiv.
De aceea in peste 60 de tari din intreaga lume,mai mult de 95 de milioane de clienti gasesc in noi un partener disponibil ,atent si de incredere.Pentru detalii accesati www.axa-asigurari.ro sau www.axa.com

CERINTE

Ce trebuie sa faca un CONSULTANT CLIENTI in asigurari de viata:
-sa identifice clientii potentiali din piata realizand o activitate de prospectare continua
-sa contacteze telefonic clientii potentiali pentru a fixa intalniri
-sa identifice nevoile de protectie financiara ale clientilor si sa realizeze solutii de "bun simt" pentru acestia
-sa incheie contracte specifice companiei(atat pentru persoane fizice cat si pentru persoane juridice)
-sa ofere servicii post- vanzare

BENEFICII OFERITE

Ce oferim noi?
In primul rand SANSA UNUI NOU INCEPUT!
APOI:
-pentru postul full time : contract de mandat (suma fixa 900 LEI +comisioane si bonusuri lunare)
-programe motivationale constand in concedii in strainatate
-training initial si permanent
-toate conditiile unui office (telefon mobil, PC )
-posibilitatea reala de a dezvolta o cariera alaturi de un asigurator de top.
Nu este un drum usor.....este un drum urmat doar de oamenii de exceptie! Crezi ca poti sa te alaturi lor????

Daca DA....atunci te invitam sa aplici !