ASISTENT MANAGER BIROU DE TRADUCERI

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Insusirea si respectarea normelor privind activitatea;
- Asumarea raspunderii pentru respectarea secretului profesional;
- Buna colaborare cu colegii;
- Consultanta catre clienti privind necesarul de traduceri, legalizari notariale si apostilari in functie de fiecare document;
- Preluarea documentelor, verificarea si analiza initiala a acestora;
- Distribuirea documentelor clientilor spre traducere;
- Apostilarea actelor originale la Prefectura Judetului ce a emis documentul/ documentele in cauza;
- Legalizarea notariala a traducerilor;
- Predarea sau transmiterea documentelor finale si actelor originale catre client.

CERINTE

- CUNOSTINTE P.C (M.S OFFICE,INTERNET);
- FOARTE BUNE ABILITATI DE COMUNICARE;
- ABILITATI DE ANALIZA SI PLANIFICARE;
- PROACTIV, CU INITIATIVA, DINAMIC.

BENEFICII OFERITE

- salariul atractiv

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.