Agent vanzari servicii financiare

InterCredit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentare serviciilor financiare catre potentialii clienti
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
Identificarea noilor clienti de pe piata
Participarea la sedintele de pregatire
Elaborarea rapoartelor de activitate
Culegerea informatiilor despre clientii potentiali si clientii actuali
Insusirea cunostintelor si caracteristicile tehnice pentru fiecare serviciu oferit

CERINTE

Facultate - optional
Experienta minim 1 an - de preferat
Experienta in vanzare este un atu suplimentar
Cunostinte PC: Word, Excel
Aspect profesional - business
Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oameni
Abilitati de analiza si planificare.
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali
Orientat spre construirea unei cariere
Persistent. Creativ, cu initiativa. Dinamic, energic, Disponibil sa calatoreasca.
Persoane energice, ambitioase, comunicative, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire, (studiile superioare prezinta un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru placute, program flexibil, comisioane foare atragatoare.
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management, etc

DESCRIEREA FIRMEI

Broker pentru servicii financiare
Persoana de contact:

Adrian Codreanu
tel: 0766 668 653, 0744.115.509
e-mail: unit.manager@yahoo.com