Agent Imobiliar pentru Targoviste

UNNE CAPITAL HUMANO INTERNACIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

UNNE CAPITAL HUMANO INTERNACIONAL cauta agent imobiliar cu peste 2 ani de experienta pentru orasul Targoviste.

Printre responsabilitatile postului se numara:
- primirea si mentinerea contactului cu clientii in momentul in care acestia incep sa construiasca, negocierea cu alte agentii imobiliare,
- cautarea de terenuri etc

CERINTE

- Candidatul trebuie sa aiba studii de drept si cunostiinte de marketing.
- Cunoasterea limbii spaniole nu este necesara dar este considerata un plus.
- Calitatile de care trebuie sa dea dovada sunt : profesionalism, motivatie in ceea ce face, ambitie, dinamism

BENEFICII OFERITE

- Salariul net este de 500 euro net + comisoane.

UNNE CAPITAL HUMANO INTERNACIONAL este o firma spaniola specializata in resurse umane, pe selectarea si plasarea fortei de munca in Spania.
Cu delegatii atat in Madrid, Barcelona, Cracovia si Bucuresti UNNE dispune de un personal calificat si motivat in ceea ce face, orientat in primul rand catre client si nevoile acestuia.