Agent credite citifinancial

Grup Intercredit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Credite de Nevoi Personale - Citifinancial

Munca de teren presupune împ¿r¿irea flutura¿ilor, scrisorilor, afi¿elor etc.

Aveti la dispozitie sediul din Targoviste si cel din Pucioasa pentru a stabili intalniri cu clientii.

Mai multe informa¿ii ¿i detalii pute¿i afla sunând la 0766 668 653, sau venind la sediul din Târgovi¿te, Strada 1 Mai, nr.42, et.1 (vizavi de liceul N. Cior¿nescu, lâng¿ pia¿a 1Mai, cl¿direa cu ARDAF), de luni pân¿ vineri intre orele 10.30 – 17.30
Persoana de contact Adrian Codreanu
e-mail: unit.manager@yahoo.com

CERINTE

Agen¿ii trebuie sa aib¿ cel pu¿in 18 ani, s¿ fie energici, comunicativi, dornici s¿ capete experien¿¿ în domeniul financiar.

Persoanele interesate care sunt destul de serioase si au destul timp ca sa se tina de treaba si sa ob¿in¿ rezultate si beneficii pot trimite un CV pe adresa de mail

BENEFICII OFERITE

comisioane foarte atragatoare
experienta in domeniul financiar / bancar
pregatire profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Broker produse tip credit si pensii private.