Mecanic

FAURECIA SEATING TALMACIU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:
•Participa impreuna cu departamentul Productie la definirea specificatiilor tehnice pentru modificarile la echipamentul existent si facilitati
•Asigura suport in ceea ce priveste cerintele legate de mentenanta preventive cat si reparatiile necesare tuturor echipamentelor
•Identifica si dezvolta standardele legate la repararea echipamentelor
•Faciliteaza modificarile echipamentelor

CERINTE

Cerinte:
- Studii: liceu sau scoala profesionala cu profil mecanic
- Experienta minim 1 an in preventia si mentenanta masinilor de cusut
- Limba engleza: nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Transport gratuit (Talmaciu-Sibiu si retur)
- Asigurare de viata si sanatate la nivel national gratuita
- Tichete de masa
- Prime
- Facilitati la imprumuturile bancare

FAURECIA - important grup francez, activ in industria automotive, cu sediul general langa Paris - Nanterre, infiintata in anul 1998 continua sa isi consolideze semnificativ pozitia de lider pe piata echipamentelor auto, aflata intr-o permanenta dezvoltare. In grupul Faurecia, 74.000 de angajati din 270 de fabrici se bucura de conditii de munca la cele mai inalte standarde si de beneficii competitive. FAURECIA SEATING TALMACIU produce huse pentru scaune auto.