Suedia - curatenie la domicilul clientului

Ackord Städ AB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul:
- curatenie la domiciliul clientilor, 120 ore lucrate efectiv
Angajatul:
- respecta tehnicile de munca invatate aici
- foloseste corespunzator toate materialele
- conduce autoturismul din dotare
- este amabil si politicos cu clientii si colegii

CERINTE

Cerinte:
- permisul de conducere categoria B este obligatoriu
- nu are obligatii familiare care sa-l oblige la deplasari
- candidatul are o buna conditie fizica, nu este alergic
- nu are cazier judiciar (conditie eliminatorie)

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu de 6000 kr/luna (aprox 700 EURO)
- contract de munca pentru minim 10 luni, cu incepere din 5 februarie 2012
- transportul cu avionul pe ruta Budapesta-Stockholm
- cazare la sediul firmei (mai sunt 11 angajati romani, fiecare are camera proprie si acces la pentry)
- masina de serviciu si telefon mobil
- se ofera posibilitatea prelungirii contractului

DESCRIEREA FIRMEI

Firma suedeza specializata in servicii de curatenie.