Sofer Tir

Gator Personal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gator Personal Srl. angajeaza soferi Tir pentru Suedia.Tarile in care se transporta sunt: Suedia,Danemarca,Germania si Norvegia,camioane inregistrate pe Suedia ,in stare buna,majoritatea Mercedes.
Odata ajuns la firma,candidatul va prelua camionul,care nu se va schimba in perioada de lucru(min. 8 saptamani),dar dupa pauza(2 saptamani)va primi alt camion,liber in momentul sosirii.
Se transporta marfuri generale si ADR(colete),multe dintre trasee fiind intre aeroporturi in tarile mai sus mentionate.

CERINTE

Candidatul ideal:
-Experienta min. 2 ani.
-Conduce camion de mare tonaj in conditii de siguranta si promptitudine in livrarea marfurilor pe teritoriul Europei,
-Foloseste timpul de condus eficient
-Respecta reguli de circulatie si legislatia programului de condus
-Respecta colegii si colaboratorii

Cerinte

-Permis cat. B C E
-Driver qualification card
-Tahocard
-ADR
-Aviz medical si psihologic
-Limba engleza sau germana conversational
-Seriozitate si profesionalism

BENEFICII OFERITE

Contractul de Munca pe Romania, salar 1500 euro net. Dupa prima perioada(min.8 saptamani)salariul se majoreaza la 1600 euro net.
Alte beneficii:
-asigurare Allianz Voyage in scopul:munca-transporturi rutiere
-echipament protectie,telefon
Nu se percepe nici un comision.