SOFER PROFESIONIST PENTRU COMUNITATE

MIRVALENT LOGISTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transporta de marfuri pe relatia Suedia- Franta, uneori cu intermediere in Belgia;
- Respecta programul de condus ;
- Comunica permanent cu dispecerul;
- Asigura operatiunile necesare de incarcare, descarcare, in conformitate cu transportul pentru camioane cu prelata ;
- Mentine mijlocul de transport auto curat si in conditii optime de functionare;
- Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a camioanelor.
- Lucreaza 1 luna pe Comunitate, iar in cealalta luna se fac curse pe autoutilitara de 3,5 tone RO-EU-RO, dus intors in cadrul unei saptamani
- Schimbul de soferi se face cu duba

CERINTE

- Permis de conducere categoriile B, C si E;
- Atestat sofer profesionist pentru transport de marfuri;
- Minim 1 ani experienta pe comunitate;
- Cazier rutier si juridic;
- Fisa medicala;
- Cunostinte minime de engleza reprezinta un avantaj;
- Domiciliul in judetul Dambovita, de preferat.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca;
- 55 euro/ zi (salariu + diurna);
- 0.05 euro/km pentru duba (km "in gol" pe autoutilitara nu se platesc);
- telefon de servici.

Firma MIRVALENT LOGISTICS, avand ca principal obiect de activitate efectuarea de servicii de transport de marfuri pe rute internationale angajeaza SOFER PROFESIONIST, categoria B+C+E pe relatia Suedia -Belgia - Franta.