Ospatarite - Suedia

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
-acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
-cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
-asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata si predarea sumelor incasate la sfarsitul turei catre seful de sala.
-prezentarea la fiecare masa a bonului fiscal si al notei de plata.
-raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.

CERINTE

Nivel Engleză - intermediar;
Experiență profesională - min. 1 an;
Aspect fizic plăcut

BENEFICII OFERITE

Job4Life recruteaza pentru partenerul din Suedia femei pentru pozitia de OSPATARI.

Oferta salariala: incepe de la 1500 euro/luna net + TIPS(1000 de euro)
Locatie: Helsingborg Suedia
Contract de munca: semnat si declarat in Suedia pe o perioda indelungata

Beneficii:
Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator
Contract de angajare
Transportul asigurat GRATUIT de catre angajator
Două zile libere pe săptămână
Programul de lucru va fi 8 ore pe zi 40 ore pe săptămână

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.