Oferte de joburi medici specialisti Suedia, Norvegia, Danemarca

Medicarrera S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferte de joburi pentru medici specialisti in sistemul de sanatate publica din Suedia, Danemarca sau Norvegia.

Se ofera:

- contract de muncă permanent după primele 6 luni;
- program de lucru de luni până vineri, în intervalul orar 8.00-17.00;
- programe de training în cadrul orelor de lucru;
- posibilitatea de a combina activitatea clinică cu cercetarea;
- salariu motivant, posibilităţi de avansare - în funcţie de experienţă, gărzile fiind plătite separat;
- asistenţă în găsirea unei locuinţe, a unei şcoli sau a grădiniţei;
- scurtă vizită de lucru în regiune pentru cunoaşterea condiţiilor de muncă după interviu cu reprezentantii Medicarrera;
- asistenţă financiară pentru stabilire şi mutare;
- curs intensiv de limbă pentru întreaga familie. Pentru cei mici se asigură grădiniţă;
- remuneraţie pe durata cursurilor de limbă cu supliment pentru copii, locuinţă şi zboruri gratuite.

CERINTE

Trimiteţi CV-ul dumneavoastră în limba engleză la info@medicarrera.com . Puteţi solicita prin e-mail un model de CV. Pentru orice informaţii suplimentare, vă rugăm să ne contactaţi prin e-mail sau să sunaţi la +34 933 173 715.
Vă mulţumim! www.medicarrera.com.