Medic Specialist Psihiatru Copilului și Adolescenței, Ryhov,Jönköping,Suedia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumire poziție: Medic Specialist Psihiatru Copilului și Adolescenței
Tara Suedia
Adresa locului de muncă: Ryhov,Jönköping,Suedia

Tipul Jobului: Full Time
Salariu brut : 8000 EUR
Descrierea ofertei: O unitate pentru internare cu îngrijire de 24 de ore, o unitate de anorexie cu îngrijire de zi și de îngrijire ambulatorie și trei recepții de ambulatoriu pentru psihiatrie pediatrică .
Cerințe: Limba engleza
Experienta :2-3 ani,

Conditii:​

6 Data de inceput Data de începere a cursului de limba cel mai târziu în toamna anului 2020 (durata: 6-7 luni) ..

7 Data de sfarsit Perioada nedeterminata

8 Masa nu este asigurata

9 Cazare Sprijin in gasirea unei cazari

10 Salariu brut 70-78.000 SEK (7-8.000 EUR).

11 Se ofera curs delimba Suedeza 6-7 luni la Budapesta Da

12 Program de munca Intre 36-42 de ore pe saptamana

13 Transportul Romania-Suedia Platit de angajator

CERINTE

14 Ore suplimentare Da

15 Asigurari Medicale Da

16 Asigurari sociale Da

17 Concediul Anual Da.platit de angajator, 6 săptămâni pe an

18 Training/ cursuri de formare Asigurate de angajator

19 Limbi straine Engleza la nivel mediu

20 Interviu Se ofera o scurta vizita/interviu in Suedia, transport si cazare platite de angajator

21. Experienta necesara Minimum 2-3 ani

22 Diploma medica/diploma medic specialist Da

23. Permis de conducere Da

24. Cunostiinte de IT Da

Curs de limba suedeza 6-7 luni, curs gratuit de limba suedeza, asistență financiară în timpul cursului (suma este subiect de negociere)

25. Se ofera • Curs de limba suedeza gratuit pentru membrii familiei – la nivelul B2 pentru soți și vârsta școlară copii, la nivelul C1 pentru soții care au locuri de muncă cu cerință de licență

• Ajutor informal în timpul cererii de licență suedeză pentru a exersa, supraveghea procesul de inregistrare

• Pregătire juridică și socială suedeză gratuită,

• Asistență pentru integrare (asistență în înregistrarea la autoritatea fiscală, deschiderea contului bancar, etc)

• Asistență în căutarea unui loc de muncă pentru soț

• Asistență în găsirea școlii / grădiniței pentru copii

• Asistență în organizarea mutării și în căutarea apartamentelor

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.