4 PERSOANE pentru munca in agricultura in SUEDIA - LIMBA ENGLEZA NECESARA!!!

Sc Kek Hal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam 4 persoane pentru munca in Suedia in domeniul agricultura, legumicultura CUNOSCATORI LIMBA ENGLEZA la nivel mediu/intermediar/avansat !!!
- Asteptam ofete de la barbati si femei, cupluri.
- Cuplurile in avantaj
- Avem nevoie si de 2 bucatari, care vor gati pentru grup
- Avem nevoie minim 4 persoane vorbitori in limba engleza, care vor fi sefi de grup

CERINTE

- Engleza este necesara la nivel mediu/intermediar/avansat
- O bucatareasa care vorbeste limba engleza la nivel mediu/intermediar/avansat

BENEFICII OFERITE

- Contract pe 5 ani
- 5-6 luni din fiecare an, cei buni 8-9 luni sau chiar 11 luni/an
- Cazare in conditii de lux, asigurata
- Mancare asigurata, mancare gatita 3 ori pe zii dupa preferinte
- Salariu 850-1100 euro, dar minim 850 euro/luna
- Posibilitate de a lucra in norme
- Asteptam ofetre de la barbati si femei, cupluri.
- Castig net per luna, minim 850 Euro

Firma Kek Hal Srl o firma infintat in 1999,din Odorheiu Seceiusc, jud. Hargita, are o clientura larga din Suedia pentru plasarea fortelor de munca nespecializata sau semispecializata!
Scopul nostru este ca fiecare om care alege sa lucreze in strainetate sa fie mulumit cu salariul si sa fie tratat ca un om intreg, cu conditiile asemanatoare ca muncitorii din Suedia! Acest fapt se datoreaza ca fiecare contract de munca ce facem este pe termen lung, de la 2 la 5 ani! Salariile minime ce oferim oamenilor este in jurul 1000 euro, dar nu mai putin de 850 euro pe luna. Normal pentru asta este nevoie de seriozitate maxima, conditie fizica buna si bunului simt!