SEF SERVICE

SC UNION CARS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza echipa din atelierul mecanic (mecanici, electricieni, consilier tehnic, receptioner, resp. piese)
-supervizeaza activitatea atelierului caroserie
-gestioneaza lucrarile in perioada de garantie a producatorului
-rentabilizeaza activitatea departamentului coordonat
-intocmeste si transmite rapoartele solicitate de producator / management
-raspunde de intretinerea utilajelor si SDV-urilor folosite in departamentul sau
-gestioneaza relatia cu clientii
-reprezinte societatea in relatia cu autoritatile ( RAR , ISCIR, etc)

CERINTE

-experienta de minim 5 ani pe un post similar
-studii superioare tehnice
-experienta in coordonarea unei echipe pentru atingerea rezultatelor calitative si cantitative
-abilitati de comunicare cu clientii
-implementeaza si respecta standardele de marca
-isi asuma realizarea obiectivelor departamentului coordonat
-cunostinte utilizare calculator (MS Office dar si softuri specifice )
-cunoasterea limbii engleza (termeni tehnici)

BENEFICII OFERITE

OFERIM:
-pachet salariat motivant
-bonusuri de performanta
-cursuri de formare in tara si strainatate
-posibilitatea de a lucra pentru branduri de renume mondial
-mediu de lucru placut

SC UNION CARS este reprezentana auto pentru marcile Suzuki si Ford in Suceava, oferind si servicii de intretinere si reparatii autovehicule precum si de caroserie