SEF DEPOZIT

Delta Distribution S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza imaginea companiei si oferta de produse si servicii;
- optimizarea si cresterea nivelului de eficienta a procesului de aprovizionare-livrare;
- gestioneaza fizic si informatic stocul produselor existente in depozit, incasari, patrimoniu;
- efectueaza si este responsabil de realizarea corecta a documentelor fiscale si interne;
- respecta politicile, procedurile si regulamentele in vigoare;
- coordoneaza activitatea personalului din subordine;
- urmareste permanent mentinerea curateniei si ordinii in depozit;

CERINTE

- studii medii/superioare;
- stagiul militar satisfacut;
- abilitati de relationare;
- spirit de echipa,integritate;
- capacitate de coordonare;
- rezistenta la efort;
- cunostinte operare PC (Office, Internet, E-mail);
- cunostinte operare program de gestiune - avantaj;
- experienta intr-o pozitie similara - avantaj

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea construirii unei cariere intr-o companie de succes, lider de piata;
- cursuri si training-uri pt. dezvoltare profesionala;
- pachet salarial atractiv;

Companie nationala de import si distributie materiale pentru amenajari interioare (gresie, faianta, obiecte sanitare, mobilier si accesorii de baie).