REPREZENTANT VANZARI - SUCEAVA si BOTOSANI

TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Raspunde de atingerea obiectivului (target) lunar de vanzari, cantitativ, sortimental si valoric;
2. Sustine permanent actiunea de dezvoltare a zonei de vinzari prin: obtinerea de noi clienti/activarea clientilor potentiali, mentinerea relatiei comerciale cu cei existenti, optimizarea vanzarilor si sortimentatiei la acestia;
3. Realizeaza vinzarea marfii in sistem "pre-sale" : preia comenzile de la clienti si le transmite la depozit, in vederea onorarii pina la sfirsitul zilei de lucru;
4. Incaseaza contravaloarea marfii de la clienti si raspunde de sumele neincasate si litigiile aparute;
5. Completeaza si preda rapoarte de vanzari/incasari sau orice alta forma de raport privind realizarea obiectivelor planificate.

CERINTE

- experienta in vinzari : minimum 1 an, preferabil in domeniul distributiei bunurilor de larg consum;
- cunoasterea pietei locale;
- permis conducere (B);
- orientare spre rezultate;
- abilitati de comunicare si negociere;
- persoana dinamica, proactiva.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie internationala, intr-un mediu profesionist si dinamic

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.