REPREZENTANT VANZARI - SUCEAVA

TABCO-CAMPOFRIO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea planului de vinzari pe zona alocata;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii pe canalul retail/traditional;
- Marirea portofoliului de clienti prin identificarea de noi clienti si promovarea brandului Campofrio si a imaginii companiei

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta in vinzari : min. 2 ani, preferabil in domeniul FMCG-distributie bunuri de larg consum ;
- orientare spre obtinerea de rezultate ;
- abilitati de comunicare si negociere ;
- cunoasterea pietei locale ;
- persoana dinamica, motivata, cu atitudine proactiva ;
- permis conducere (B)

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a deveni membru al unei echipe de succes, conditii de munca bune si un pachet salarial motivant (salariu + bonus de performanta, masina, telefon, tichete masa), posibilitati de dezvoltare a carierei.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.