Reprezentant vanzari local

Fuchs Condimente

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa asigure vizibilitatea produselor pe raft, utilizand si materiale la punctul de vanzare (POP) specifice: postere, pliante, etichete de pret, etc.;
-sa asigure suport pentru echipa de distributie;
-sa stabileasca si sa mentina relatii bune cu clientii;
-sa mentina si sa actualizeze informatiile din baza de date.

CERINTE

Bune abilitati comunicare;
Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
Persoana orientata catre rezultate;
Sprit de competitie;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv - salariu fix plus bonus in functie de vanzare
- posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unui colectiv tanar

Firma Fuchs Condimente, societate cu capital integral german, cel mai mare producator de condimente in Europa, produce condimente pentru o gama larga de utilizatori: gospodine, restaurante si industrie alimentara. Firma Fuchs are deschise filiale in Germania, Statele Unite ale Americii, Franta, Brazilia, China si Romania.