Reprezentant vanzari

EURO'94

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Atinge obiectivele de vanzari pe zona repartizata
• Mentine si dezvolta portofoliul de clienti
• Urmareste, analizeaza si monitorizeaza concurenta
• Respecta si aplica normele si regulile de functionare interna ale companiei
• Identifica permanent noi oportunitati de afaceri
• Preia comenzile de la clienti
• Urmareste recuperarea creantelor societatii pe zona repartizata
• Asigura asistenta clientilor inainte si dupa vanzare
• Intocmeste rapoarte si analize periodice

CERINTE

Experienta in vanzari obligatorie. Experienta in vanzarea organelor de asamblare si/sau sculelor si uneltelor constituie un avantaj.

• Studii medii
• Abilitati de negociere
• Abilitati de comunicare
• Permis conducere categoria B
• Cunostinte utilizare calculator nivel mediu
• Acces internet la domiciliu
• Implicare puternica in activitate
• Spirit de initiativa
• Capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din salariu fix motivant si bonusuri corelate cu rezultatele activitatii.

• Telefon de serviciu
• Masina de serviciu
• Posibilitate dezvoltare cariera in domeniu
• Prime periodice pentru rezultate ce depasesc asteptarile
• Concediu platit

Import si distributie organe de asamblare, scule electrice, unelte, accesorii sanitare.