REPREZENTANT VANZARI

TEHNOACTIV SRL SUCEAVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Aplica procedura de rutare si vizitare conform procedurilor in vigoare.
• Asigura promovarea serviciilor, produselor firmei si identifica nevoile de cumparare ale clientilor.
• Propune si aplica metode de vanzare, prezinta produse,contacteaza persoanele de decizie si le furnizeaza informatiile necesare conform politicii de vanzare.
• Redacteaza si actualizeaza baza de date, transmite informatii ,contacte si diferite raportari. Centralizeaza informatiile si informeaza Directorul asupra concluziilor din teren..
• Asigura si dezvolta volume de vanzare in acord cu strategia companiei.
• Verifica orice referinte si oportunitati de vanzare,dezvoltare.
• Mentine legaturi permanente si profesionale,organizeaza si stabileste intalniri.

CERINTE

• Cunostinte tehnice, de comunicare, negociere si de vanzare
• Foarte bune abilitati de relationare si comunicare
• Abilitati de planificare, organizare si follow-up
• Bune cunostinte de utilizare a computerului – pachetul MS Office
• Domiciliul in Suceava
• Permis categoria B.
• Disponibilitate full time
• Receptiv, empatic si determinat pe rezultate.

BENEFICII OFERITE

• Masina de serviciu
• Telefon
• Laptop
• Bonuri de masa
• Etc, etc,

DESCRIEREA FIRMEI

COMERT ECHIPAMENTE INDUSTRIALE