PROJECT MANAGER ADJUNCT - INTERNATIONAL COMPANY IN SUCEAVA

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul proiectului viitorul angajat va avea atributii ce vizeaza urmatoarele aspecte:
- Quality and Safety
- Planning
- Cost control
- Raportare

CERINTE

- Cel putin 5 ani de experienta in domeniul constructiilor civile;
- Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii
- Cunostinte operare PC ( MS Office - Word, Excel, Power Point ), reprezinta un avantaj cunostintele MS Project
- Cunostinte limba engleza
- Personalitate puternica, abilitati de lider
- Spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, specific unei companii internationale

Clientul nostru este o companie internationala in domeniul Consultanta, Design, Engineering, Project Management, Procurement si Construction Management. Avind in vedere extinderea operatiunilor sale in Romania suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Project Manager Adjunct in Suceava.