Programatori Java / juniori si seniori

AQUASoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator junior

CERINTE

- Cunostinte generale de programare
- Dorinta de a invata
- Cunostinte de limba engleza
- Alta limba straina - constituie un plus important
- Atitudine pozitiva
- Persoana organizata, capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Proiectele includ perioada de training.
- Bonusuri pentru performanta, conform cu rezultatele muncii si randamentul personal.
- Oportunitati deosebite in confirmarea pregatirii si perfectionarea experientei si instruirii personale.
- Posibilitati reale de promovare.
- Calatorii in interes de serviciu la sediile clientilor din strainatate, in conditii deosebite.

AQUASoft activeaza in sfera dezvoltarii software si a serviciilor IT din 2002.

In prezent, portofoliul nostru numara nume precum IBM, S&T, ASTEC Global Consulting, Cosmote.

Recrutam cu predilectie programatori talentati, aflati la inceputul carierei, extrem de interesati sa lucreze in proiecte cu expunere globala, apartinand unor corporatii mari.