Operatori inchirieri spatii comerciale (LEASING MANAGER)

SC IULIUS MANAGEMENT CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- cunostiinte temeinice de limba engleza (vorbit, corespondenta de afaceri)
- cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj important;
- aptitudini de comunicare si negociere, capacitatea de a rezolva probleme multiple in timp record;
- cunostinte PC (Microsoft Office);
- spirit de echipa: creativ, activ, inteligent; tact, atitudine pozitiva, proactiva, discretie, loialitate; capacitate organizatorica, capacitate de analiza si sinteza, metoda si ordine, flexibilitate, rezistenta la stres, disponibilitate pentru calatorii in interes de serviciu.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu motivant;
- sansa de a dobandi experienta intr-un domeniu aflat in prezent in plina dezvoltare;
- conditii de munca deosebite, intr-un mediu foarte dinamic, stimulativ si motivant;
- posibilitatea integrarii intr-o echipa tanara, caracterizata prin performanta si succese dovedite;
- acces la documentare si posibilitati de instruire.

IULIUS MALL SUCEAVA, CALEA UNIRII nr. 22
Telefon: 0232/208809, Email: cristina.dogaru@iuliusmall.com