LUCRATORI COMERCIALI RAION ACOPERIRI SOL (GRESIE, FAIANTA, MOCHETA) - MAGAZIN SUCEAVA

BRICOSTORE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- acordarea de consultanta clientilor (consiliere, ajutor in achizitiile pe care acestia le fac);
- promovarea produselor din magazin;
- aranjarea produselor pe raft;
- amenajarea raionului in functie de evenimentele importante ale magazinului (catalog, promotii, etc.);
- mentinerea curateniei si ordinii pe raion.

CERINTE

- minim studii medii finalizare;
- experienta profesionala minim 6 luni in domeniu constituie un avantaj;
- cunostinte operare pc (Ms Office);
- cunostinte generale despre covoare, mochete, gresie;
- persoana sociabila, serioasa, responsabila, spirit de echipa.

Grupul francez BRICOSTORE face parte din compania Bresson, infiintata cu mai bine de 155 de ani in urma si beneficiind de deja celebrul \"savoir-faire\" francez in domeniul comertului si al bricolajului. BRICOSTORE este un lant de magazine de bricolaj care se dezvolta rapid, atat in Romaina, cat si in Europa Centrala. Ne adresam familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE a deschis 4 magazine in Bucuresti si 5 in tara, respectiv Brasov, Ploiesti, Constanta, Pitesti si Arad.