INGINER TEHNIC

SWEDWOOD ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaborare documentatii si calcule tehnice specifice
- elaborare/urmarire contracte si comenzi
- mentinerea relatiei cu furnizorii

CERINTE

- studii superioare tehnice
- abilitati de negociere, comunicare si organizare
- cunostinte operare PC: Autocad
- cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a construi o carier¿ împreun¿ cu Swedwood;
- posibilitatea de a beneficia de experien¿a ¿i cuno¿tin¿ele Swedwood;.
- sistem informatic performant si logistica moderna;
- salariu atractiv;

SWEDWOOD ROMANIA SIRET este membra a Grupului Industrial International de Productie Mobilier SWEDWOOD INTERNATIONAL AB (GRUP IKEA). Swedwood International are ca tinta principala producerea de mobilier.
De la constituirea sa in anul 1991, Swedwood s-a extins continuu- 35 unitati de productie in peste 11 tari: Suedia, Canada, Germania, Letonia, Polonia, Rusia, Slovacia, Ungaria, Ucraina, Bulgaria si Romania.
In fiecare an sunt construite noi unitati de productie si multe dintre cele existente sunt extinse. Aceasta dezvoltare va continua si in viitor.
Compania este detinuta de catre IKEA.
Cea mai mare parte a mobilierului produs de Swedwood este livrat magazinelor IKEA din intreaga lume.
Swedwood Romania SRL este o firma cu capital integral privat, infiintata in 1999 si produce mobilier din lemn masiv de rasinoase. Are sediul in Siret, Judetul Suceava