Inginer service – Suceava / Botosani

Konica Minolta Business Solutions Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea serviciilor Konica Minolta pentru dezvoltarea de relatii pe termen lung cu partenerii companiei
Intretinerea parcului de echipamente, consultanta si suport tehnic
Implicarea activa in toate activitatile Departamentului de Service

CERINTE

Experienta practica in domeniul tehnic
Cunostinte de operare PC si retele de calculatoare
Abilitati de comunicare
Spirit de echipa
Atitudine constructiva
Carnet de conducere categoria B
Domiciliu in orasul Suceava

BENEFICII OFERITE

Pachet de venituri atractiv (salariu+comision)
Autoturism de serviciu
Bonusuri si premii in functie de rezultatele obtinute
Training-uri periodice

Konica Minolta va ofera sansa de a va alatura unei echipe de peste 30.000 de profesionisti din intreaga lume, care dezvolta continuu tehnologii si produse destinate capturii, prelucrarii si reproducerii imaginilor, esentiale in domeniul comunicatiei digitale.