INGINER IT SOFTWARE (Junior Software Engineer)

IMS MAXIMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer IT software
- absolvent studii superioare Inginerie - specializarea calculatoare
- cunostinte avansate in programare
- cunoscator al limbii engleze - nivel mediu
Responsabilitati
-codarea si testarea modulelor de program care corespund specificatiilor solicitate
-mentenanta, prepararea si remedierea aplicatiilor pentru a corespunde specificatiilor tehnice si functionale
- furnizarea suportului pentru utilizatori

CERINTE

- absolventi Inginerie - calculatoare
- cunoscatori ai limbii engleze - nivel mediu
- experienta in programare Java si/sau C#, sau in aplicatii web, Javascript, AJAX, Hibernate / ORM

BENEFICII OFERITE

Se ofera
- pachet salarial initial - 500 euro
- formare profesionala 3 luni Dublin - Irlanda
- program de lucru - 8 ore pe zi (luni-vineri)

IMS MAXIMS plc is an innovative healthcare software provider specialising in the development and implementation of clinically oriented business solutions, Electronic Patient Records and healthcare economy wide Electronic Health Records systems.
www.imsmaxims.com