Gestionar - Suceava

SC CASTELLUCI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de valoarea si nivelul stocului din depozite si de integritatea produselor aflate in stoc;
Detine si actualizeaza in fiecare zi fisele de magazie pentru marfuri si ambalaje, organizate pe categorii si furnizori;
Face receptia marfurilor, prin numarare, cantarire si inspectie vizuala, in prezenta delegatului furnizorului (de regula soferul);
Intocmeste procesul-verbal de neconformitate, la receptia marfurilor, ori de cate ori constata diferente calitative si/sau cantitative, raportat la datele continute in documentele ce insotesc transportul acestora;
Pastreaza o evidenta stricta a tuturor proceselor-verbale de neconformitate si a modului de solutionare a acestora

CERINTE

- experienta relevanta, de preferat in domeniul materialelor de constructii
- initiativa, orientare spre rezultate
- capacitate de rezolvare a problemelor
- spirit organizatoric
- cunostinte solide de limba engleza si operare PC
- studiile superioare pot constitui un avantaj
Experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
- mediu de lucru intr-o echipa de profesionisti
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie de renume

DESCRIEREA FIRMEI

Materiale de constructii