DIRECTOR MAGAZIN - Suceava

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie multinationala:

Responsabilitati:
- concepe planurile de dezvoltare ale magazinului pe termen mediu si lung;
- defineste obiectivele managerilor;
- elaboreaza bugete;
- supervizeaza relatiile cu furnizorii si cu partenerii de afaceri;
- participa la evaluarea personalului aflat in subordine;
- defineste si pune in aplicare strategia de comunicare interna;
- stabileste design-ul magazinului (inclusiv segmentarea);
- raporteaza superiorului ierarhic;

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- minim 3 ani experienta pe un post similar;
- cunostinte operare PC;
- permis de conducere categ. B;
- abilitati organizatorice deosebite;
- capacitate reala de leadership;
- persoana orientata catre client, rezistenta la stres, empatica, persuasiva, comunicativa, ospitaliera;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- renumeratie si pachet de beneficii atractive;
- mediu de lucru dinamic;

Puteti transmite CV-uri in limba romana pe e-mail la adresa andreea.tutu@adecco.ro (Ref: DM) sau pe fax la nr. 0232-206110 (Ref: DM).

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0232-206.120 sau 0372705791.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.