Coordonator Vanzare- vanzare preparate din carne-Suceava

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta noi piete de desfacere si promoveaza produsele companiei catre clientii HoReCa si Key Account.
Dezvoltarea strategiei de vanzare pe zona;
Stabileste obiectivele de vanzare anuale pe zona si sprijina echipa pentru realizarea acestora;
Analizeaza distributia pe zona si concurenta;
Organizarea activitatii oamenilor din subordine;
Coordoneaza si dezvolta echipa de vanzare a societatii.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani- management,
Experienta in Conducerea unei echipe de vanzare si in formarea ei;
Experienta in vanzare produse din carne, conserve- reprezinta avantaj;
Experienta intr-un domeniu similar de activitate- FMCG, HORECA constituie avantaj;
Excelente abilitati de coordonare, negociere si vanzare;
Bune cunostinte de vanzare catre segmentul IKA , LKA si HORECA;
Engleza- mediu/bun;
Foarte bune abilitati de operare PC;
Permis de conducere ctg. B,
Disponibilitate la deplasari frecvente;
Cunoasterea mediului de afaceri din Suceava, in special cel din domeniul produselor din carne, reprezinta un real avantaj.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca perioada nedeterminata, full- time;
Pachet salarial: parte fixa+comision in functie de realizari+bonusuri;
Logistica oferia de firma: masina+telefon;
Cazare- pentru cei care vin din alt judet, in afara de Suceava.
Asteptam cv-urile dvs la cv@qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.