Consilier financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonator de echipa
- Promovarea unui produs cu o vechime de 70 de ani in Europa
- Urmarirea pe piata romaneasca a produselor companiei
- Consilierea clientilor in vederea gasirii solutiilor de finantare optime
- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti
- Stabilirea de obiective cu echipa si realizarea lor
- Intocmirea de dosare de activitate cu echipa
- Participarea la traininguri de formare a echipei
- Posibilit¿ti de lucru part-time, cât si full-time

CERINTE

- Experienta NU ESTE obligatorie
- Orientare catre client
- Foarte bune abilitati de comunicare si interactiune cu oamenii
- Spirit de echipa
- Perseverenta in atingerea obiectivelor
- Abilitati de analiza si planificare
- Aspect profesional - business
- Abilitati de prezentare in public
- Mentalitate de invingator

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra si de a te dezvolta intr-o echipa entuziasta si profesionista
- Mediu de lucru profesional si concurential
- Plan de cariera
- Training de specialitate gratuit
- Participarea la conferinte regionale si nationale
- Sistem de avansare in cariera performant si motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Logistic¿ personal¿ modern¿ pusa la dispozitie de companie: pachet IT complet
- Pachet salarial atractiv