CONSILIER CLIENTI SERVICE (RECEPTIONER SERVICE)

SC UNION CARS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe acest post va trebui sa desfasori urmatoarele activitati:

- Consilierea clientilor privind modul de desfasurare a reparatiei si prezentarea lucrarilor care sunt recomandate pentru remedierea defectiunilor autoturismului;
- Prezentarea serviciilor si facilitatilor de service, in vederea vanzarii produselor oferite de companie
- Estimarea costurilor comenzii;
- Operarea in programul de service specific marcii, a solicitarilor clientului
- Receptia si inspectia preliminara (vizuala) a masinii;
- Predarea autoturismului dupa reparatie si explicarea lucrarilor efectuate
- Efectuarea programarilor in service in functie de complexitatea lucrarii si disponibilitate personalului productiv

CERINTE

Poti fi noul membru al echipei noastre, daca ai:
- Studii superioare (de preferat studii superioare tehnice);
- Permis de conducerea categoria B
- Abilitati de comunicare verbala, consiliere, persuasiune
- Abilitati de vanzare, negociere;
- Pasionat de domeniul auto;
- Dorinta de invatare a programelor de service specifice marcilor Suzuki si Ford
- Cunostinte de operare PC (minim Office).

BENEFICII OFERITE

UNION CARS este reprezentanta SUZUKI de peste 15 ani si reprezentanta FORD incepand cu luna august 2019 in SUCEAVA.
Compania are o echipa unita, orientata spre performanta, care face tot posibilul sa ofere clientilor servicii de calitate , dand dovada de profesionalism.
In cadrul companiei noastre vei gasi:
- un mediu de lucru placut, si dinamic;
- proceduri de lucru clare ,conforme cu cerintele producatorilor SUZUKI si FORD
- cursuri de perfectionare anuale
- renumerare in functie de performantele atinse
- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

SC UNION CARS este reprezentana auto pentru marcile Suzuki si Ford in Suceava, oferind si servicii de intretinere si reparatii autovehicule precum si de caroserie