CASIER SI OPERATOR FACTURARE

SC UNION CARS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul acestui post, are urmatoarele sarcini:

- efectueaza toate incasarile si platile prin numerar, respectand legislatia in vigoare si procedurile interne
- intocmeste , verifica si inregistreaza toate documentele de casa ( dispozitii de plata, deconturi,chitante)
- intocmeste facturile fiscale pentru clientii companiei
- urmareste incasarea in termenii contractuali a facturilor scadente si raporteaza lunar situatia facturilor neincasate
- arhiveaza documentele de casa si facturile de clienti
- coopereaza cu colegii de la celelalte departamente (service si vanzari)
- sprijina departamentul financiar contabil in toate activitatile specifice
- intocmeste rapoartele solicitate de superiorii directi

CERINTE

Pentru acest post, cautam o persoana care intruneste urmatoarele:
- are studii medii economice sau este absolvent de studii superioare
- este atenta, meticuloasa
- are o buna capacitate de invatare
- este amabila si rabdatoare
- abilitati de operare PC

BENEFICII OFERITE

SC UNION CARS SRL este reprezentanta SUZUKI de peste 15 ani si reprezentanta FORD incepand cu luna august 2019 in SUCEAVA.
Compania are o echipa unita, orientata spre performanta , care face tot posibilul sa ofere clientilor servicii de calitate, dand dovada de profesionalism
In cadrul companiei noastre , vei gasi:
- un mediu de lucru placut si dinamic
- sprijin in procesul de invatare a atributiilor specifice postului
- proceduri de lucru clare, bazate pe experienta de 20 de ani a companiei
- salariu motivant si bonuri de masa

SC UNION CARS este reprezentana auto pentru marcile Suzuki si Ford in Suceava, oferind si servicii de intretinere si reparatii autovehicule precum si de caroserie