BARMAN OSPATAR

MAXBET Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va avea in principal urmatoarele responsabilitati:

• Intampinarea clientilor, preluarea comenzilor si servirea clientilor intr-o maniera cat mai profesionista
• Pregatirea si prepararea bauturilor respectand retetele si cantitatile prevazute sau solicitate
• Realizarea inventarului si gestiunea marfii
• Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare
• Participarea alaturi de supraveghetorii de sala la buna atmosfera a salii

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

• Aspect fizic placut si ingrijit
• Studii medii (diploma de calificare - barman constituie avantaj)
• Minima experienta in domeniu
• Orientare catre client
• Atitudine pozitiva
• Bune abilitati de comunicare si relationare
• Lucru in echipa, dar si individual
• Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte)
• Persoana integra si responsabila

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

• Perioada de training si acomodare
• Stabilitate financiara
• Salariu motivant si bonus in functie de realizari
• Posibilitati reale de dezvoltare profesionala
• Mediu de lucru placut
• Echipa tanara si dinamica

DESCRIEREA FIRMEI

MAXBET - BEST GAMES IN THE WORLD