Angajez director de productie Tamplarie PVC

SC Zimmermann fenster SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
ADMINISTREAZA SI CONDUCE UNITATEA DE PRODUCTIE
• stabileste obiectivele individulale, de echipa si ale punctului de lucru
• coordoneaza echipa de productie prin urmarirea si controlul zilnic al activitatilor acesteia
• realizeaza indicatorii de performanta, trasati de firma - cantitati, control al calitatii
• analizeaza statistic datele obtinute si raporteaza catre top management
• aplica planuri de masuri rapide in vederea imbunatatirii rezultatelor
• este raspunzator de coordonarea tuturor activitatilor unitatii de productie

CERINTE

Cerinte
- Abilitati solide de organizare, comunicare, control, negociere si management de echipe.
- Experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie de conducere punct de lucru - domeniul productie (de preferinta cu o expunere de-a lungul carierei in cat mai multe zone de productie: inginerie, calitate, mentenanta, procese tehnologie, logistica, distributie, management general); Experienta in productia/montajul de Tamplarie PVC;
- O buna intelegerea a proceselor de productie, orientat catre eficientizare activitate
- Cunostinte despre sistemul de management al calitatii si mediului
- Usurinta in urmarirea costurilor şi bugetelor atat in zona productiei cat si a mententantei si investitiilor.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant

Producator de Tamplarie PVC ferestre si usi cu profile Salamander si feronerie Roto