Angajez agenti de vanzari tamplarie pvc pe teren

SC Zimmermann fenster SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI :

Zimmermann Fenster SRL este o companie moderna, cu o experienta de mai bine de 7 ani in domeniul de productie si montarea de tamplarie PVC.
Cu o infrastructura solida si o echipa de specialisti in domeniu, lucrand cu sisteme performante de produse (profile PVC SALAMANDER, DECEUNINCK si feronerie ROTO NT ) a facut din compania noastra sa devina producatorul Nr. 1 de tamplarie PVC din Bucovina.

RESPONSABILITATI :
- Prezentarea si promovarea produselor/ serviciilor companiei in zona de activitate.
- Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti
- Acorda consiliere tehnica clientilor oferind solutii optime
- Efectueaza masuratori si stabileste detaliile tehnice la domiciliul clientului
- Intocmeste ofertele tehnico- financiare, le prezinta clientilor, le negociaza si intocmeste contracte in vederea de executie a lucrarilor
- Urmareste modul de derulare si finalizare a lucrarilor si tine legatura intre firma si client.

CERINTE

- Permis auto cat. B
- Experienta in vanzari (de preferat domeniul Tamplarie PVC)
- Studii superioare
- Disponibilitatea si capacitatea de a aborda persoane necunoscute si de a le castiga/ mentine interesul pentru produsul promovat
- Seriozitate si punctualitate
- Fara vicii ascunse

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- Masina de servici
- Tefelon
- Laptop
- Monstre si materiale publicitare
- Promovarea de catre compania noastra in zona de activitate

Producator de Tamplarie PVC ferestre si usi cu profile Salamander si feronerie Roto