Agenti vanzari pentru depozit materiale de constructii

S.C. FRAI CONSTRUCT S.R.L. Falticeni

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei din domeniul constructiilor
- identificarea posibililor clienti
- asigurarea promovarii produselor si serviciilor ofertie
- ofera consulta clientului, negociaza si intocmeste ofertele si contractele, transmite comenzile
- raspunde de realizarea targetelor de vanzare
- intocmeste rapoarte de activitate

- mentine in permanenta legatura cu departamentele companiei
- notifica directorului toate problemele identificate si propune solutii de imbunatatire a activitatii

CERINTE

- permis conducere - cat. B
- persoana dinamica, cu foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere
- persoana serioasa si dornica de castiguri pe baza de comision
- prezenta agreabila
- inclinat spre rezultate
- cunostinte de utilizare a calculatorului

constituie avantaj:

- cunostinte despre vanzari, firme de constructii, proiectanti, antreprenori etc.
- cunoasterea unei limbi straine (engleza/germana/franceza/italiana)

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision vanzari
- tel servici
- posibilitati cazare

Localizare depozit - zona Spataresti, Falticeni, Jud Suceava