AGENT VANZARI- SUCEAVA

IMPRO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- dezvoltarea retelei de vanzari;
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii a acestora;
- identifcarea de noi canale de vanzare;
- participarea activa la planificarea si implementarea strategiei de vanzari.

CERINTE

- experienta in domeniul materialelor de constructi (preferabil sisteme de acoperis);
- bune abilitati de negociere si comunicare cu clientii;
- disponibilitate sa calatoreasca in scop de serviciu;
- carnet de conducere categoria B;
- cunostinta limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca intr-un mediu profesional;
- pachet salarial avantajos pe baza performantelor;
- masina, telefon, laptop;
- posibilitati de dezvoltare si afirmare.

DESCRIEREA FIRMEI

Distributor sigla metalica si table trapezoidale