Agent Vanzari Divizia Pambac

PAMBAC SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru jud.Suceava, Distribuitorul SC Pambac SA recruteaza un Agent de vanzari, care va avea urmatoarele responsabilitati:

- Raspunde pentru realizarea obiectivului de vanzari, cantitativ si valoric stabilit pentru zona deservita ;
- Intretine si dezvolta relatiile cu principalii clienti KA locali din zona de activitate;
- Raporteaza periodic indicatorii de performanta monitorizati;
- Verifica prezenta produselor Pambac in magazine si desfasoara activitati de merchandising ;
- Promoveaza produsele companiei si monitorizeaza dinamica din piata;
- Urmareste realizarea incasarilor in termenele stabilite si respectarea politicilor comerciale;

CERINTE

- Domiciliu in Suceava
- Permis de conducere categoria B
- Experienta in domeniul vanzarilor (FMCG)
- Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
- Abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate de coordonare si optimizare a activitatii de vazare

Candidatul ideal trebuie sa fie persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii atragatoare de salarizare si bonusare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

Detinator al brandurilor Pambac, Grania, Gata, Ador, Superfort, Pambac SA este unul dintre principalii producatori nationali din domeniul morarit, panificatie si lider pe piata de paste fainoase.

Localizata in Bacau, pe una dintre cele mai mari si mai moderne platforme industriale din domeniul alimentar, Pambac SA garanteaza clientilor si consumatorilor, calitatea constanta si siguranta alimentara a produselor fabricate, mentinand un sistem integrat de management al calitatii.

Focusul nostru este sa devenim una dintre companiile alimentare de succes din estul Europei. Credem ca succesul este direct proportional cu calitatea angajatilor si grija pe care o manifestam fata de acestia.