Agent Vanzari

Metal Glass

Job expirat

RESPONSABILITATI

Metal Glass Falticeni cauta persoana valoroasa pentru functia de Agent Vanzari

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari;
- Aptitudini de comunicare si negociere;
- Abilittai de promovare si comercializare a unui produs;
- Cunostinte PC (Microsoft Office, E-Mail);
- Capacitatea de a rezolva probleme multiple in timp util;
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva;
- Capacitate analiza si sinteza;
- Flexibilitate, rezistenta la stres;
- Disponibilitate deplasari in interes de serviciu;
- Permis conducere categoria B.

RESPONSABILITATI:
- Identificarea potentialilor clienti pe piata;
- Dezvoltarea relatiilor cu clientii firmei;
- Preluarea si onorarea comenzilor de la clienti;
- Realizarea targetului propus de companie.

BENEFICII OFERITE

- Tehnica de calcul si comunicare;
- Pachet salarial atractiv si posibilitati de promovare;
- Posibilitatea de a evolua intr-o echipa de profesionisti..

CV-urile se vor trimite pana la data de 15.01.2009 la sediul societatii:

Falticeni, Jud. Suceava, Str. Crisan, Nr. 19
Telefon/Fax: 0230.543.063
E-mail: productie@metalglas.ro

Metal Glass SRL este producator de tamplarie PVC marca Gealan din anul 2001. Misiunea noastra declarata este sa dezvoltam permanent produse si servicii de calitate si sa oferim solutii complete si novatoare, bazate pe ultimele tehnologii, pentru toti clientii nostri.