agent de turism

Paralela45 Turism

Job expirat

RESPONSABILITATI

- valorificarea pachetelor de programe turistice ale agentiei
- vanzarea biletelor de avion
- indeplinirea unui target stabilit
- crearea, mentinerea si dezvoltarea contactului/relatiei cu clientii existenti, cat si potentiali
- pregatirea si urmarirea ofertelor clientilor, negocierea conditiilor de plata conform politicii companiei

CERINTE

- studii superioare finalizate
- experienta minim 3 ani in vanzari de servicii
- excelente abilitati de comunicare
- foarte bune abilitati de vanzare si negociere
- persoana dinamica, orientata catre rezultate
- capacitatea de a lucra in echipa
- bun cunoscator al limbii engleze
- cunostinte foarte bune in utilizarea MS Office

DESCRIEREA FIRMEI

PARALELA45 TURISM
este o companie de turism infiintata in anul 1990 si este una dintre primele companii de turism de pe piata turistica romaneasca.
Vino alaturi de marea echipa a agentiei Paralela45, avem nevoie de tine in orasul tau!