Agent comercial

SC OLINT COM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea ofertei comerciale si imaginea companiei
- preluarea comenzilor si realizarea vanzarilor
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- disponibilitate de deplasare in Judetul de domiciuliu si in cele invecinate
- program de lucru full-time

CERINTE

- persoana energica, eficienta, cu gandire pozitiva
- aspect professional business
- studii superioare sau medii
- cu experienta in domeniul vanzarilor sau al materialelor pentru constructii
- capacitate buna de comunicare si relationare cu clientii
- abilitate de negociere si capacitate rapida de decizie
- orientat spre rezultate, cu viziune pe termen mediu si lung
- persoana integra (cinstit, corect) incoruptibil
- abilitatea de a asimila rapid informatii noi
- cunostinte operare calculator (minim Windows, aplicatii Office, accesare Internet)
- cu permis de conducere (categoria B)

BENEFICII OFERITE

- salarii peste media pietii
- decontare transport
- asigurare masa la pranz
- formare profesionala, acumulare de cunostinte
- posibilitati de promovare in cadrul firmei
- loc de munca stabil
- grija pentru sănătate (SSM)
- sprijin pentru integrarea in echipa si o buna comunicare cu conducerea firmei
- stimulari in functie de aportul adus in firma prin sistem de bonusare sau premii lunare

OLINT revolutioneaza de peste 10 ani piata locala a materialelor de constructii iar de 6 ani ducem la nivel national imbunatatiri semnificative pe piata invelitorilor metalice.

O echipa de peste 160 persoane te asteapta pentru a construi si oferi mai departe in piata cele mai bune produse si servicii, sub un management modern care iti va spune "Get the job done, but have fun !".