Achizitii marfuri

Supermag Imperial

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Achizitii marfuri anvelope noi
- Coordonarea portofoliului alocat
- Negocierea si derularea ofertelor cu furnizorii
- Realizarea studiilor de piata specifice sectorului/portofoliului
- Se asigura ca obtine de la furnizori cerificatul de conformitate, calitate si legalitatea produselor inainte de achizitionarea lor
- Negocierea conditiilor de achizitie cu furnizorii
- Identifica impreuna cu managerii de departamente nevoile de produse si trasmite furnizorilor comanda
- Urmareste parcursul livrarilor de produse pana in momentul in care acestea ajung la departamentul care le-a solicitat

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in domeniu constituie avantaj
- Obligatoriu o limba straina
- Spirit de echipa
- Atitudine pozitiva
- Capacitate de concentrare
- Cunoaterea procedurilor de achizitie si a contractelor comerciale standard
- Foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic si competitiv
- Se ofera salariu motivant si bonusuri in functie de rentabilitate

Lider la nivel national pe piata anvelopelor, cu potential puternic, in curs de dezvoltare si extindere continua.