Vorbitori limba germana la nivel avansat pentru organizarea exploatarii forestiere in Germania

Sc Kek Hal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniu: exploatare forestiera.

Cautam pentru aceste posturi NUMAI SI NUMAI muncitori care vorbesc limba germana la nivel avansat!!!

CERINTE

Numai acele persoane sa ne contacteze care stiu sa vorbeasca si sa inteleaga la nivel avansat limba germana!!
- bun organizator, sa aiba calitati organizatorice;
- ambitios;
- daca e nevoie sa lucreze 15-18 ore/zi;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate din 25 martie.

BENEFICII OFERITE

- lucrari in Garmania, Elvetia, Austria;
- salariu net 1200-1800 euro/luna (depinde de munca si de efortul depus; dupa doua saptamani daca seful este multumit de munca depusa salariul este de 1400 euro/luna)
- carnet de munca;
- in strainatate minim 3-4 luni dintr-o data.

Firma Kek Hal Srl o firma infintat in 1999,din Odorheiu Secuisc, jud. Harghita, are o clientura larga din Suedia, Germania, Austria si Elvetia pentru plasarea fortelor de munca nespecializata sau semispecializata!
Scopul nostru este ca fiecare om care alege sa lucreze in strainatate sa fie multumit cu salariul si sa fie tratat ca un om intreg, cu conditiile asemanatoare ca muncitorii din Suedia, Germania, Austria si Elvetia! Acest fapt se datoreaza ca fiecare contract de munca ce facem este pe termen lung, de la 2 la 5 ani! Salariile minime ce oferim oamenilor este in jurul 1000 euro, dar nu mai putin de 850 euro pe luna. Normal pentru asta este nevoie de seriozitate maxima, conditie fizica buna si bunul simt!