URGENT locuri de munca in strainatate Spania , Italia , Anglia , Franta , Portugalia , Olanda , Portugalia , Belgia , Germania

SC Cruiser Advance SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru ca NOI VREM RESPECT si nu putem gasii in Romania , va oferim in loc de munca decent , legal si pentru un termen lung in afara tarii. Daca ROMANIA nu ne vrea , atunci cei din Spania , Italia , Germania , Anglia , Franta , Portugalia , Olanda , Finlanda , Norvegia , Danemarca , Belgia ne asteapta sa muncim pentru ei.

Compania noastra detine singura licenta valabila din Romania pentru " European Employers DataBase Systems "

Compania noastra NU PERCEPE TAXA DE MEDIERE INAINTEA ANGAJARII !!!! , NU COMERCIALIZEAZA BILETE DE AUTOCAR SAU AVION SI NU PERCEPE TAXE DE TRANSPORT , singura taxa platita de dumneavoastra inaintea angajarii este cea de inregistrare.

CERINTE

nca de la inceput vrem sa va prezentam sistemul de recrutare :

1. Primirea de cv-uri
2. Programarea interviului
3. Semnarea contractului si a declaratiilor referitoare la inregistrare.
4 .Inregistrarea dumneavoastra in European Employers DataBase Systems .
5. Semnarea conrtactelor de mediere.

BENEFICII OFERITE

Datorita faptului ca folosim un sistem european de recrutare , posibilitatile de angajare sunt nelimitate , economisti , ingineri , agricultori , constructori , lucratori navali , hoteluri , ingrijire batrani.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie HR & Training

Numai pentru BRAILA SI GALATI
E-Mail : mariusd@cruiser.ro
Telefon: 0727998947 , 0762952557 , 0762938579