TEHNICIENI PISCINE

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru ,Tehnicieni Piscine (cu experienta in domeniile electric si instalatii).Se cer limba engleza conversational,permis de conducere,varste 25-40 ani.Se ofera contract 1 an,program de lucru 6 zile saptamanal,8 ore zilnic,salariu 950 Euro net,al-13-lea salariu.Fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare. almirom@buzau.ro. Tel/Fax: 0238716173,mob: 0721584097, 0768796726.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE