SUPER OFERTA PENTRU STUDENTI - WORK AND TRAVEL GRECIA 2010

SC. USTRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locurile de munca sunt in domeniul hotelier si restaurante in RESORTURI de 4 -5 stele in Zakynthos, Creta, Corfu, Rhodos, Kos, pe posturi de chelneri/chelnerite, ospatari, barmani, ajutor de chelner(ita), ajutor bucatar, bellboys.

Posturi 300: chelneri(ite), barmani, ospatari, ajutor bucatari, hamali
Salarizare : 450-500EUR/luna + bacsis - 8h/9h/zi - 2 zile libere
Cazare si 3 mese pe zi asigurate de angajator.
Data de incepere: 04.05.2010-01.06.2010

Cost program 600 RON

Data de incepere: 02.06.2010 - 15.06.2010

Cost program 400 RON + 173 EURO

OFERTA ESTE VALABILA NUMAI PENTRU STUDENTI !!!
(Indiferent de Facultate)

CERINTE

La acest program pot aplica numai studentii care intrunesc urmatoarele conditii:
- pot pleca in Grecia incepand cu 04 Mai 2010 - 15 Iunie 2010
- au varsta intre 18 si 30 de ani;
- au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza;
- flexibili si doritori de o experienta unica pe una din insulele grecesti.

Plaseaza forta de munca in Strainatate prin diferite programe de munca atatt pentru studenti cat si pentru cei care au terminat studiile.