Summer Jobs Studenti- 81-15$/hr

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRGwork a avut 2 ani consecutiv 100% vize emise pe acest program !
Nici un student nu ne-a spus ca regreta programul ales!
Durata maxima a contractelor: 15 iunie- 1 octombrie + 30 zile pentru calatorie
Data cea mai tarzie pentru plecare: 15 iulie!
Etape de plata: 200$ dupa interviu + restul este finantat de BRD!
Posibilitate nelimitata pentru second jobs/third jobs Grupurile de prieteni sunt bine venite, NOI GARANTAM PRIMUL JOB!

CERINTE

- student la ZI la facultate/master sau doctorat (daca esti la frecventa redusa hai pe internship Grecia si BRGwork)
- nu mai exista restrictie de medie
- nu se cere experienta
- varsta de maxim 29 de ani
- nivel conversational de engleza

BENEFICII OFERITE

- salarizare minim 5000$/sezon (4 luni)
- am creat optiuni de program pentru bugetul fiecarui student

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada