SUDORI TIG SI ELECTRIC 6G

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru din ARABIA SAUDITA, importanta companie din domeniul petrolier, urmatoarele categorii profesionale:
- SUDORI TIG
- SUDORI ELECTRIC 6G

CERINTE

- Experienta de minim 4 ani pe un post asemanator;
- Cunostinte solide de sudura pe diferite materiale (otel carbon, inox);
- Cunostinte bune de sudura pe teava;
- Disponibilitate la deplasari;
- Cunoasterea cel putin a unei limbi straine - nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Cazare, masa, transport;
- Contract de munca;
- NU se percepe comision.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.