SUDORI

REX Immigration Consulting (NZ) Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

REX Immigration Consulting (NZ) Ltd este interesata in gasirea persoanelor cu calificare si experienta ca SUDORI

CERINTE

- Certificat de calificare in domeniu.
- Experienta minim 2 ani in domeniu.
- Capabil sa lucreze nesupravegheat.
- Cunostinte medii de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera contract permanent , salarii atractive, cu posibilitatea obtinerii rezidentei permanente in Noua Zeelanda.
- Familia poate insoti candidatul in Noua Zeelanda.

www.ricnz.com

RICNZ ofera servicii specializate persoanelor individuale cat si meseriasilor (ex. sudori, mecanici auto, tamplari, asistente medicale), oamenilor de afaceri si investitorilor.
REX Immigration Consulting (NZ) Limited este o firma de consultanta in domeniul emigrarii si conform reglementarilor Noii Zeelande , oricine doreste sa emigreze este obligat sa aiba o oferta de munca.
Firma noastra faciliteaza si intermediaza ofertele de munca, numai persoanelor interesate sa emigreze in NouaZeelanda.
Cu REX ImmigrationConsulting (NZ) Limited, Dumneavoastra, in calitate de client, aveti acces la un personal cunoscator de limbi straine pentru usurarea comunicarii si traducerii, informatiilor referitoare la emigrare, interpretarii intelesului oficial al termenilor emigrarii, consultanta in domeniul afacerilor si al relocarii pe teritoriul Noii Zeelande; bazata pe o experienta bogata, un studiu amanuntit si o opinie profesionala!
Domeniile acoperite de REX ImmigrationConsulting (NZ) Limited:
Tamplari constructii; Tamplari Mobilier; Tamplar Asamblator; Constructori; Mecanici Motoare Benzina si Diesel; Sudori; Ingineri ; Strungari; Instalatori;Operatori CNC ;Tinichigii auto; Vopsitori; Bucatari; Macelari; Luratori Ferme; Asistente Medicale si Infirmiere; Caregivers; Ingineri Electronisti; si locuri de munca in industria de IT.